Hakkımızda

Tekaydınlar Minibüs Dizayn


Tekaydınlar Minibus Design,Sami Tasocak tarafından 1996 yılında kuruldu.Onun amacı ,1966 da çırak olarak girdiği bu sektördeki 30 yıllık deneyimini iş dünyasına taşımaktı.

1996 yılında Tekaydınlar Minibus Design’ın üretim alanı 250 m2 idi ve bu alanda Sami bey çift kat otobüs,midibüs,minibüs  vb. içeren sayısız projeyi başarıyla tamamladı.

1999 dan sonra,Sami Bey minibüs dizayn sektörüne ağırlık vermeye karar verdi ve İzlanda’dan Güney Kore’ye dünyanın birçok farklı ülkesindeki müşterileri için minibüsler üretti.

Taşocak ailesinin 2. Jenerasyonununda 2013 yılında firma bünyesine katılmasıyla ortaya çıkan  deneyim,çağdaş düşünce anlayışı ve yenilikçi vizyonun etkileşimi sayesinde Tekaydınlar Minibus Design o yıldan günümüze kadar her yıl %100 büyüme oranı gerçekleştirmiştir.

Firma 2014 yılında kapasite ve kalitesini arttırabilmek adına 1000 m2 lik yeni bir üretim alanına taşınmıştır.Kısa bir süre içerisinde firmanın büyümesiyle paralel olarak,bu alanda yeterli gelmemiş ve Tekaydınlar Minibus Design 2016 yılında 6000 m2 lik (4000 m2 üretim alanı) yeni bir fabrikaya geçiş yapmıştır.

Bu zaman içersinde,Tekaydınların başarısındaki en önemli nokta,Avrupa’da güvenilir ve uzun süreli çalışabilecek ortaklar bulabilmek olmuştur.

Tekaydınlar Minibus Design onlarca yıldır üretiminin %100 ünü ihracat yapmıştır.Bu nedenle,Tekaydınlar Minibus Design bütün araçları Avrupa Standartlarına ve Düzenlemelerine uygun  üretmektedir.Dahası,Firma yönetimi ve çalışanları,müşterilerini mutlu etmek için müşterilerin beklentilerini yüksek kaliteyle nasıl tatmin edebileceklerini gayet iyi  bilmektedir ki Tekaydınlar Minibus Design’ın kalite anlayışının özü de bu mutluluktan gelir.